*بازگشت مهران مدیری*

 29 فروردین‌ماه- تمام عوامل این مجموعه شامل بازیگران و عوامل تولید، در لوکیشن این سریال گرد هم آمدند و با انجام برنامه‌ریزی و تنظیم مجدد قراردادها، گام اول تولید ادامه این سریال را برداشتند.

توزیع سری جدید «قهوه تلخ» از روز 10 اردیبهشت آغاز می‌شود و مثل سابق هر هفته سه قسمت از کار توزیع خواهد شد.

در حال حاضرخشایار الوند و امیرمهدی ژوله در حال نگارش ادامه داستان قهوه تلخ هستند و هنوز مشخص نیست این داستان در چند قسمت به پایان برسد. تصویربرداری نیز هفته آینده با حضور همان بازیگرانی که پیش از این در سریال حضور داشتند، و از کاخ آغاز خواهد شد.

مجموعه قهوه تلخ از 23 شهریور 1389 در بسته‌بندی‌های سه قسمتی در شبکه نمایش خانگی توزیع شد اما در پایان مجموعه بیست و پنجم سریال مهران مدیری کارگردان سریال در ویدیویی پیش از فیلم ضمن سپاسگزاری از مردم به خاطر همراهی ایشان از آنان خواست که تا یک ماه دیگر منتظر سری جدید مجموعه با حال و هوای جدیدتری باشند وی دلیل آن را یکنواخت شدن قهوه تلخ خواند. اما پس از گذشت چندماه وعده مهران مدیری تحقق نیافت و مجموعه 26 به صورت قاچاق به بازار آمد.

در تاریخ 24 آذر 1390 پیام کوتاهی از طرف قهوه تلخ به شرکت کنندگان قرعه کشی مبنی بر لو رفتن سری 26 سریال قهوه تلخ ارسال شد. در این پیام از مردم خواسته شده بود از خرید نسخه تقلبی خودداری نمایند و منتظر نسخه اصل بمانند.همین موضوع کار را به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشاند و قرار شد تا روشن شدن تکلیف نسخه قاچاق، ادامه ساخت متوقف شود.
در نهایت اعلام شد که عاملان قاچاق قهوه تلخ دستگیر و به سزای اعمال‌شان رسیده‌اند و با رفع توقف تولید، سازندگان سرانجام پس از وقفه‌ای طولانی ادامه سریال را می‌سازند.

منبع:فارس

امیدوارم که ما آدما کمی بیشتر تامل کنیم و زود بر اساس اثباتهای پوچ یک عده افراد بیکار قضاوت ناصحیح نکنیم.

با امید موفقیت روزافزون افرادی چون مهران مدیریهورا

/ 7 نظر / 23 بازدید
سهیل

سلام. منم به قول شما فوق العاده خوشحالم که قهوه تلخ دوباره و اومدو دهن این آدما بسته شد. واقعا نمیدونم این آدام دنبال چی هستن. مرسی از حمایتتون[گل]

mahdie

salam . eyval b mehran modiri vaghean. [گل][هورا][قلب]

بهاره

منم خیلی خوشحالم که دوباره برگشت[گل][قلب]

عارفه

منم ازاینکه ماجرا ختم بخیر شد خ خوشحالم[لبخند]

دستهای خالی

سلام خوشحالم که اصلا نمیدیدم فیلمشو که از بودن یا نبودنش خوشحال یا ناراحت بشم

سلطانی

سلام؛ من دگ موتور جست و جومو عوض میکنم! (گوگل خائن) واسه روشنتر شدن موضوع به لینک زیر بروید: http://uzarsiv.iteg.ir/topic-11379-page-1.html#end

مهدیه

وایییییییییییی آره منم همینطور آخه من عاشق بابا اتی و بابا شاهم هههههههه[قهقهه]