حکایت آموزنده روباه

با وجود مشکلاتی از این دست و رقیبان قدرتمندی مانند مایکروسافت، اپل و یا اپرا هم اکنون "firefox"  توانسته سهم بزرگی از کاربران اینترنت را از آن خود کند.

جدا از کاربران اینترنت ، شرکتهای کوچک و بزرگی هم هستند که تمایل دارند تا از این مرورگر در قالب محصولات خود استفاده کنند یا حتی کارمندان خود را تشویق به استفاده از "firefox"  می کنند.

همین چند روز پیش بود که این آبی بزرگ "IBM" ، به طور جدی در مقام حمایت از "firefox"  درآمد.

"باب سوتر" نایب رئیس بخش نرم افزاری IBM" " در وبلاگش نوشت که از تمام کارمندان IBM" " که نزدیک به 400 هزار نفر می باشند، درخواست می شود تا از مرورگر "firefox"  استفاده کنند.

"IBM" از "firefox"  در سیستمهای جدیدش استفاده خواهد کرد و شرکتهای همکار خود را تشویق می کند تا از این مرورگر استفاده کنند.

بی شک روند رو به رشد "firefox"  ادامه خواهد داشت و نگارش 4 این مرورگر که خود یک پدیده به حساب می آید ، به این فرآیند کمک خواهد کرد.

/ 3 نظر / 8 بازدید
مسعود

سلام خانم رحمتی . . . وبلاگ قشنگی شده . . . امیدوارم که هر روز شاهد پیشرفت شما باشم.این مطلبتونو هم خوندم به نظر من الان تعداد کسایی که از فایرفاکس استفاده می کنند خیلی بیشتر از مرورگرهای دیگست حتی این موضوع رو هم تو نظرسنجی هایی که شده هم میشه دید.

faramarzi

سلام به همگی دوستان منم امیدوارم هرروز شاهد پیشرفت جوونهای ایرانی باشم انشاالله ولی فکر می کنم که پایین ترین امار مربوط به safari باشه[متفکر]

سارا

سلام خوشحال میشوم به وب من بیایید ونظر بدهید