شما کدام میوه هستید؟

پرتقال: 

شما فردی با نیروی اراده قوی و استقامت بالا هستید. کارها را

به کندی اما با دقت خیلی زیاد انجام میدهید.

فردی هستید محتاط و دوستی قابل اعتماد و وفادار با

گرایشهای ذهنی زیبایی شناسی!

معمولا دوستانتان را با دقت و تفکر زیاد انتخاب میکنید و وقتی که عاشق می شوید با تمام قلبتان عشق می ورزید و تنها به دنبال خوشگذرانی نیستید. با دعوا و مجادله میانه خوبی ندارید و به هر قیمتی که شده از نزاع اجتناب می کنید.


 

سیب: 

شما فردی ولخرج ، رک گو و شتاب زده هستید و گاهی هم کمی بداخلاق! شما ممکن است توانایی سازماندهی کارهای خود را نداشته باشید ، اما در عین حال رهبر خوبی هستید و میتوانید تیم را بخوبی هدایت کنید.

در بیشتر مواقع عملکرد سریعی از خود نشان میدهید. عاشق مسافرت هستید و شور زندگی دارید. در کنار همسرتان یک دلداه واقعی هستید.   


 

موز:

شما فردی مهربان ، دوست داشتنی ، دل رحم ، پرحرارت و غمخواری همیشگی ، ولی بیشتر مواقع فاقد اعتماد به نفس کامل هستید.

 مردم معمولا از خلق خوب شما سوء استفاده می کنند و شما با اعتماد به نفس کمتر تغییر مسیر می دهید. همسرتان را با هر شکل و وضعیتی (چه ظاهری و چه باطنی) دوست دارید ، به دلیل ذات خود همیشه ارتباطات شما راحت و با دیگران هماهنگ است.

 


آناناس:

سرعت در تصمیم گیری و بدنبال آن عکس العمل سریع از خصلتهای وی‍‍‍ژه شماست.

دارای توانایی سازماندهی استثنایی هستید و وظایف محول شده را نیز به نحو احسن انجام می دهید. در روابط با دیگران به صورت مسقل ، صادق و شرافتمندانه عمل میکنید.

هر چند به آسانی با افراد دوست نمی شوید ، اما اگر تصمیم به دوستی با کسی بگیرید به آن بسیار پایبند خواهید بود. دوستانتان غالبا تحت تاثیر خصوصیات ارزشمند شما قرار میگیرند اما عدم توانایی شما در بروز احساساتتان ، آنان را دلسرد می کند.


 

انبه:

شما در عقاید خود ثابت و مصمم هستید و به راحتی تحت تاثیر چیزی قرار نمی گیرید.

تقریباانسانی افراطی با مجموعه ای از بایدها و نبایدها که بسیار دوست دارید اوضاع را کنترل کنید علاقمند به درگیر شدن در تمام چیزهایی هستید که چالش ذهنی ایجاد میکند ، با وجود تمام قدرتها ، در کنار همسرتان مانند یک بچه گربه هستید و در واقعا با عشقتان سازگاری بالا دارید.

 


گیلاس:

زندگی همیشه برای شما شیرین نیست و موقعیتهای شما بخصوص کاری با فراز و فرود زیادی همراه است و نسبت به کار آن درآمد کمتری دارید.

شما دارای قدرت تجسمی بالا و اغلب درگیر فعالیتهای خلاقانه هستید.

هرچند شریکی صادق و وفادار هستید ، اما از ابراز احساسات روی گردانید. خانه برای شما حکم یک پناهگاه و مامن دارد و برایتان بسیار لذت بخش است که در میان خانه و خانواده باشید.


 

انگور سیاه:

شخصی مؤدب که سریع عصبانی و به همان سرعت نیز آرام می گیرید. از زیبایی در تمام اشکال لذت می برید ، شما به خاطر خصوصیات طبیعی که فردی گرم و اجتماعی هستید محبوب دیگرانید.

اشتیاق شما به زندگی در تمام امور از نحوه لباس پوشیدن تا سبک و سیاق زندگی تان نمودار است. شریک زندگی شما باید در شور و شوق شما سهیم باشد و مشتاق زندگی ، تا از تمام پیشنهادهای شما لذت ببرد.


 

هلو:

همانند هلو ، شما از عصاره زندگی لذت می برید . همانند هلویی آبدار و رسیده شما انسانی دوست داشتنی ، صادق و روراست هستید و همین امر بر جذابیت شما می افزاید.

شما به سرعت می بخشید و فراموش میکنید مگر در مسائلی که واقعا قلبتان را بشکند. برای دوستی ارزش زیادی قائل هستید استقلال و بلند همتی از خصیصه های ارزشمند شماست که شخصیتی پویا و زیرک از شما می سازد. شما عاشقی ایده آل و در عین حال بسیار صادق و وفادار در عشق ، اما علاقه ای به اظهار این احساسات در ملا عام ندارید.


 

سیب قندی: شخصیتی محجوب و محافظه کار که گاهگاهی نیز می تواند حساس باشد. شما تمایل به انجام کارها به صورت شتابزده ندارید ، چون فردی فکور هستید .

بلند پرواز بوده و در کارهایی که دقت در جزئیات را می طلبد بسیار خوب عمل میکنید. در عیب جویی از دیگران بسیار سریع هستید. در یافتن شریک زندگی و همسر ، عقل و خرد فرد برای شما بیش از ظاهر وی ارزش دارد. شما بسیار خجالتی هستید و در نشان دادن عشق و علاقه نیز خیلی راحت عمل نمی کنید.


 

/ 24 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمدی

اقا این نامردیه...[افسوس][گریه] من گیلاس دوست دارم ولی سیستمم ادامه مطلبو باز نمی کنه![دلشکسته] فک کنم با این اوصاف باید شخصیت مبهمی داشته باشم[نیشخند]

محبوبه

با اینکه کار سختی بود اما بالاخره تونستم گیلاس رو انتخاب کنم[خوشمزه]اما بالافاصله ضایع شدم چون واسه منم ادامه مطلب رو باز نمیکنه[عجله] در نتیجه همچنان تو کف شخصیتم موندم[نیشخند]

کافه شعر

سلام دوست عزیز وفرهیخته ام البته می دونم که بحث وجدال درخصوص مردو زن تی پست قبلی تموم شد . که البته شروع کننده ی اون هم من بودم هرچند نمی خواستم این بحث چالشی بشه و باعث جدال ولی بااین وجود اون بحث رو من شروع کردم وبا اجازه ی شما خودم تمومش می کنم هرچند می دونم جاش توی این پست نیست . ضمنا پیام درخواست ادامه ی اون داستان رو خوندم ولی چون بحث چالشی شده بو د اون رو ارسال نکردم . اما بحث پایانی ..... از نظر اسلام زن و یا مرد بودن موجب برتری نیست بلکه ایمان و تقوا است که موجب برتری افرادی می شود "إِنَّ أَکْرَمَکمُ‏ْ عِندَ اللَّهِ أَتْقَئکُمْإِنَّ اللَّهَ عَلِیمٌ خَبِیر"یعنی گرامی‏ترین شما نزد خداوند با تقواترین شماست خداوند دانا و آگاه است! بنابراین اگر چه زن بعنوان یک همسر و یک مادر در بعضی موارد وظایف و تکالیف و حقوق و مجازاتهایی متفاوت با حقوق و وظایف و مجازاتهای مرد دارد اما این تفاوت ها چیزی از مقام و منزلت زن کم نمی کند و چیزی هم بر مرد نمی افزاید. بنابراین اگر چه زن بعنوان یک همسر و یک مادر در بعضی موارد وظایف و تکالیف و حقوق و مجازاتهایی متفاوت با حقوق و وظایف و مجازاتهای مرد دارد اما

کافه شعر

ادامه ی بحث... زن در اسلام به عنوان شریک مساوی و کامل مرد در تولید نسل بشر به رسمیت شناخته می‌شود. مرد، پدر و زن، مادر است و هر دو برای زندگی ضروری و لازم هستند. نقش زن کمتر از مرد حیاتی نیست. با این شراکت او در هر جنبه‌ای دارای سهم مساوی است. او دارای حقوق مساوی است، مسؤلیتهای برابری را بر عهده می‌گیرد و در درون او همانقدر توانایی و انسانیت است که در شریک او‌... امیدوارم ما جوان های این مرز و بوم از بحث های سطحی بیرون بیایم و به تعالی فکرکنیم .... تقدیم به همه ی بازدیدکننده های نازنین این بلاگ ارزشمند....[گل]

مجید

سلام این آقای کافه شعر (آقای کرمی) رو نمی خواین بیشتر برای ما معرفی کنین خانم رحمتی؟ مطالب شیوا و روانی هم اینجا ، هم تو بلاگشون دیدم و مشتاق به آشنایی بیشتر با ایشون هستم

M.Sadeghzade

سلام سحرجان ، خوبي خواهر ؟؟؟؟[قلب] من از بين اين ميوه ها هلو رو بيشتر دوس دارم [خوشمزه][خوشمزه] واي هوس هلو كردم [خوشمزه][خوشمزه][خوشمزه] دوست دارم نفس[ماچ]، اميدوارم هميشه تو زندگيت موفق باشي[بغل]

منیره

[گریه] [گریه] [گریه] [گریه] بعد عمری اومدم یه پستو کامل کامل بخونم و کامنت کاملتر واست بذارم ، ولی هر کاری کردم ادامه مطلبت واسم باز نشد![ناراحت] شانس مارو میبینی تو رو خدا! [گریه] [گریه]

مسعود

سلام ای خدا بازم تست ........؟ [گریه][گریه][گریه] من هلو زیاد دوست دارم. ولی واسه من هم باز نمیشه بذارین ببینم با فایرفاکس باز میشه (البته باید اول نصبش کنم.)

مسعود

به به چه شخصیتی دارم خودم خبر نداشتم.[مغرور][لبخند][خجالت] بعد کلی مشقت و درد سر و تعویض ویندوز از 7 به xp (میبینی بدبختی رو) بالاخره تونستم طالع خودم رو ببینم.[شرمنده]

M.Sadeghzade

در جواب مسعود : اين چه كاريه [وحشتناک] خب ميگفتين براتون به صورت كامنت ميذاشتن مگه رو ويندوز 7 موزيلا كار نميكنه ؟؟؟؟؟؟ [تعجب][تعجب][تعجب]